Nová sezóna zahájena domácí výhrou!

Stejně jako na konci minulé sezóny, tak i na startu té nové jsme přivítali soupeře z Mikulčic. Ti k nám přijeli v téměř totožné sestavě, jako tomu při posledním měření sil. Náš tým nastoupil do úvodních čtyřher ve složení Radek Kalod ml. – Ondřej Tihlařík a Radek Kalod – Jaroslav Kojecký. První dvojice si se soupeřem lehce poradila a poslali domácí do vedení. To však netrvalo dlouho, jelikož naše druhá čtyřhra nedopadla a tak po úvodních čtyřhrách panoval nerozhodný stav – 1:1.

Do utkání mezi jednotlivci nastoupil místo Jaroslava Kojeckého jeho syn Dalibor. Úvodní kolo zápasů se nám povedlo znamenitě. Čtyři výhry v řadě nám daly do zápasu poměrný klid a náskok, který jsme si drželi po celý zápas. Hosté sice párkrát zabrali, ovšem stav v polovině zápasu byl stále téměř jednoznačný – 8:3.

Ve zbytku utkání jsme nedovolili žádnou komplikaci. Ten jsme v klidu dovedli do vítězného konce a stejně jako tomu bylo na konci minulé sezóny, tak i nyní z toho byla naše výhra v poměru 12:6.

Velký dík patří i klukům z Ježova, kteří nás v hojném počtu přijeli podpořit. Druhé kolo okresní ligy se odehraje až za 14 dní, kdy jedeme do Strážnice. 

 

Body hráčů:

  • Kalod Radek 4/0,5;
  • Tihlařík Ondřej 3,5/1;
  • Kalod Radek ml. 2,5/2;
  • Kojecký Dalibor 2/2;
  • Kojecký Jaroslav 0/0,5

 

Podrobný zápis o utkání: ZDE

[ngg src=”galleries” ids=”4″ display=”basic_thumbnail”]

Sdílej tento příspěvěk

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email