Sezóna 2018/2019 zakončena domácí výhrou!

V posledním kole letošní sezóny nás čekal souboj o 6. místo. Před zápasem jsme společně se soupeřem z Mikulčic byli na tom bodově stejně (6. a 7. místo) a tak vítěz tohoto zápasu bral umístění v horní polovině tabulky okresní ligy.

Důležitost čtyřher byla jasná a našemu týmu se zadařilo na výbornou. Kalod-Jakubíček svůj zápas zvládli v pohodě a bez ztráty setu připsali první bod. Naše druhá dvojice Kojecký-Tihlařík bojovali a v těsné koncovce pátého setu přidali důležitý druhý bod, který dal našemu týmu trochu klidu do začátku zápasu.

Mezi jednotlivci bylo skóre až do poloviny zápasu téměř vyrovnané. Ovšem koncovka patřila našemu týmu. Konečné skóre 12:6 znamenalo vítěznou tečku za tímto zápasem a zároveň za celou sezónou 2018/2019, když náš tým obsadí konečné 6. místo.