Novinky

Bojovný výkon na body nestačil

Po výpadku proti Vacenovicím jsme po 14 dnech se opět sešli v plné sestavě. V 19. kole k nám přijel lídr tabulky okresní ligy SKST Dubňany.

Čtyřhry dopadly nerozhodně. Vyrovnaný stav panoval až do stavu 4:4, pak však hosté odskočili, což se ukázalo za rozhodující. Hosty táhl k vítězství především stoprocentní Juřík, který po svém příchodu k hostům má zatím v lize stoprocentní bilanci.

Číst více »
Novinky

Vítězství nad Vracovem

K  zápasu jsme nastoupili v plné sestavě. Hosté k nám přijeli v pozměněné sestavě, z důvodu pracovního vytížení svých hráčů. Po čtyřhrách panoval vyrovnaný stav. Stejně tomu tak bylo až skoro do první poloviny zápasů, kdy byl stav 4:4.

V té druhé se nám ovšem výrazně zadařilo a soupeři jsme lehce odskočili. Nicméně ani vedení o čtyři body nám nevydrželo a hosté ke konci utkání vyrovnali na 8:8 a na dramatickou koncovku bylo rázem zaděláno. Důležitý devátý bod přidal po bitvě Tihlařík, který otočil v pátém setu nepříznivý stav utkání ve svůj prospěch. Desátý a konečně vítězný bod zaznamenal v posledním zápase naše jednička Kalod.

Číst více »
Novinky

Svatobořice dominovali a v tabulce nám odskakují

K tomuto zápasu jsme odjížděli opět bez naší hráčské jedničky a tak již před zápasem, byly naše šance dost snížené. Nicméně je pravděpodobné, že i v plné sestavě bychom v tomto zápase jen stěží vzdorovali dobře hrajícím domácím hráčům, kteří byli hnaní značnou diváckou podporou.

Čtyřhry se nám po několikáté za sebou vůbec nepovedly a domácí šli do poměrně snadného vedení. Dominance soupeře se ukázala na plno v dalším průběhu zápasu a nebylo pochyb, kdo se stane vítězem tohoto duelu mezi spodními celky tabulky. Je to pro nás další krutá prohra. Výsledkově se nám nadále nedaří.

Číst více »
Novinky

Nedaří se i po zápase s Rohatcem

Ani s posledním celkem tabulku se nám nepodařilo zlomit špatné výsledky.

Již po několikáté jsme měli špatný vstup do utkání, z čehož byla rychlá ztráta o čtyři body. Ztrátu jsme celý zápas dotahovali, avšak marně. Nejblíže tomu bylo v posledních zápasech, kdy Radek Kalom ml. měl na dosah bod, který by znamenal remízu. Tento vyrovnaný zápas ovšem prohrál v těsné a dramatické koncovce pátého setu a tak se hosté z Rohatce mohli radovat z první výhry v sezóně.

Zápas tedy skončil nejtěsnější možnou prohrou 8:10 z našeho pohledu.